VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: all
nl: alle

en: None
nl: Geen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Never
nl: Nooit

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Don't use
nl: Niet gebruiken

en: 1 month
nl: 1 maand

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Application ID
nl: Applicatie-ID

en: Account details for !username at !site
nl: Accountdetails voor !username bij !site
