VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Node
ur: نوڈ
