VK CrossPoster (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Group
tr: Grup

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: View
tr: Görüntüle

en: Main settings
tr: Temel ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Messages
tr: İletiler

en: Node title
tr: Düğüm başlığı

en: Node body
tr: Düğüm gövdesi

en: Node settings
tr: Düğüm ayarları

en: Message body
tr: İleti metni
