VK CrossPoster (6.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Group
te: సమూహం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Messages
te: సందేశాలు
