VK CrossPoster (6.x-2.0-rc3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Group
et: Grupp

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: User
et: Kasutaja

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Messages
et: Sõnumid

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Node body
et: Postituse sisu

en: Node settings
et: Sisuelemendi seaded

en: Owner ID
et: Omaniku ID
