VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Group
af: Groep

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: User
af: Gebruiker

en: Code
af: Kode

en: Save settings
af: Stoor verstellings
