VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Group
am: ቡድን

en: Message
am: መልእክት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Code
am: ኮድ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
