VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Group
ar: المجموعة

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: User
ar: المستخدم

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Code
ar: الكود

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Messages
ar: الرسائل

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: Node settings
ar: اعدادت العقدة
