VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Group
be: Група

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: User
be: Карыстальнік

en: Code
be: Код

en: Save settings
be: Захаваць налады
