VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: User
bg: Потребител

en: Code
bg: Код

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Messages
bg: Съобщения
