VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Message
bn: বার্তা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Code
bn: কোড

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
