VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Group
bo: ཁག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Node body
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་གཞུང་དངོས
