VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Group
bs: Grupa

en: Message
bs: Poruka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: User
bs: Korisnik

en: Code
bs: Kod

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Messages
bs: Poruke
