VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Group
cs: Skupina

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Code
cs: Kód

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Messages
cs: Zprávy

en: Node settings
cs: Nastavení uzlu (node)
