VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Message
cy: Neges

en: - None -
cy: - Dim -

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Code
cy: côd

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
