VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
