VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: User
el: Χρήστης

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Code
el: Κωδικός

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Node settings
el: Ρυθμίσεις κόμβου

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής
