VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: User
eo: Uzanto

en: Code
eo: Kodo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
