VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Message
fy: Berjocht

en: - None -
fy: - Gjint -

en: Settings
fy: Ynstellings

en: User
fy: Brûker
