VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Group
gl: Grupo

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: User
gl: Usuario/a

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Code
gl: Código

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Node settings
gl: Axustes do nodo

en: Message body
gl: Corpo da mesaxe
