VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: User
he: משתמש

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Code
he: קוד

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Messages
he: מסרים

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Node settings
he: הגדרות פריט תוכן
