VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Group
hi: समूह

en: Message
hi: संदेश

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Image
hi: चित्र

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Code
hi: कोड

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Messages
hi: संदेश

en: Node title
hi: नोड शीर्षक

en: Node settings
hi: नोड सेटिंग्स

en: Access token
hi: प्रवेश टोकन
