VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Code
hr: Kôd

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Messages
hr: Poruke

en: Node title
hr: Naziv node-a
