VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Group
hu: Csoport

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Main settings
hu: Fő beállítások

en: User
hu: Felhasználó

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Code
hu: Kód

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: Node body
hu: Tartalom törzse

en: Node settings
hu: Tartalom beállítások

en: Message body
hu: Üzenet törzse

en: Owner ID
hu: Tulajdonosazonosító

en: Additional settings
hu: További beállítások
