VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Code
hy: Կոդ

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
