VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Group
is: Hópur

en: Message
is: Skilaboð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: User
is: Notandi

en: Code
is: Kóði

en: Save settings
is: Vista stillingar
