VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Group
ja: グループ

en: Message
ja: メッセージ

en: - None -
ja: - なし -

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Main settings
ja: 主な設定

en: User
ja: ユーザー

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Code
ja: コード

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Messages
ja: メッセージ

en: Node title
ja: ノードタイトル

en: Node body
ja: ノードの本文

en: Node settings
ja: ノードの設定

en: Message body
ja: メッセージ本文

en: Owner ID
ja: オーナー ID

en: Access token
ja: アクセストークン
