VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Code
kk: Коды

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Messages
kk: Хаттар
