VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Group
km: ក្រុម

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Code
km: កូដ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
