VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು
