VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Code
lv: Kods

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Node settings
lv: Mezgla iestatījumi

en: Message body
lv: Vēstules saturs

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID
