VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Code
mn: Код

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
