VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Group
nn: Gruppe

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Code
nn: Kode

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
