VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ
