VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Group
pl: Grupa

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Main settings
pl: Główne ustawienia

en: User
pl: Użytkownik

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Code
pl: Kod

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: Node body
pl: Treść węzła

en: Node settings
pl: Ustawienia węzła

en: Message body
pl: Treść wiadomości

en: Owner ID
pl: ID właściciela

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Application ID
pl: ID aplikacji
