VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Group
ro: Grup

en: Message
ro: Mesaj

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: User
ro: Utilizator

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Code
ro: Cod

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Messages
ro: Mesaje

en: Node title
ro: Titlu nod

en: Node body
ro: Conținut nod

en: Node settings
ro: Setările nodului
