VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Group
si: සමූහය

en: Image
si: රූපය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
