VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Group
sk: Skupina

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Main settings
sk: Hlavné nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Code
sk: Kód

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Messages
sk: Správy

en: Node title
sk: Nadpis

en: Node body
sk: Telo uzla

en: Node settings
sk: Nastavenia uzla

en: Message body
sk: Telo správy
