VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Group
sl: Skupina

en: Message
sl: Sporočilo

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: Code
sl: Koda

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
