VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Code
sq: Kodi

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
