VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Group
sv: Grupp

en: Message
sv: Meddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Main settings
sv: Huvudinställningar

en: User
sv: Användare

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Code
sv: Kod

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Node title
sv: Titel för nod

en: Node settings
sv: Inställningar för noder

en: Message body
sv: Meddelandets brödtext
