VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Message
ta: செய்தி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: User
ta: பயனர்

en: Code
ta: நிரல்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Messages
ta: செய்திகள்
