VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Code
ug: كود

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
