VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Group
vi: Nhóm

en: Message
vi: Thông điệp

en: - None -
vi: - Không -

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Main settings
vi: Các thiết lập chính

en: User
vi: Người dùng

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Code
vi: Mã

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Messages
vi: Thông báo

en: Node title
vi: Tiêu đề node
