VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Group
az: Qrup

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: User
az: İstifadəçi

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Messages
az: Mesajlar

en: Node title
az: Node başlığı

en: Node settings
az: Nod parametrləri
