VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Group
de: Gruppe

en: Message
de: Benachrichtigung

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Image
de: Bild

en: Settings
de: Einstellungen

en: Main settings
de: Haupteinstellungen

en: User
de: Benutzer

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: Node title
de: Beitragtitel

en: Node body
de: Beitragstext

en: Node settings
de: Beitragseinstellungen

en: Message body
de: Nachrichtentext

en: Owner ID
de: Besitzer-ID

en: Additional settings
de: Zusätzliche Einstellungen

en: Application ID
de: Anwendungs-ID

en: Access token
de: Zugriffs-Token

en: Application settings
de: Anwendungseinstellungen
