VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Group
eu: Taldea

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Code
eu: Kodea

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Messages
eu: Mezuak

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Node body
eu: Nodo gorputza

en: Node settings
eu: Nodo ezarpenak
