VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Group
fa: گروه

en: Message
fa: پیام

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: User
fa: کاربر

en: Node types
fa: انواع گره

en: Code
fa: کد

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Node title
fa: عنوان گره

en: Node body
fa: محتوای گره

en: Node settings
fa: تنظیمات گره

en: Message body
fa: بدنه پیام

en: Owner ID
fa: شناسه‌ی صاحب
