VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Group
fr: Groupe

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Main settings
fr: Paramètres généraux

en: User
fr: Utilisateur

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Node title
fr: Titre du nœud

en: Node body
fr: Corps du nœud

en: Node settings
fr: Paramètres des nœuds

en: Message body
fr: Corps du message

en: Owner ID
fr: Identifiant (ID) de l'auteur

en: Additional settings
fr: Réglages additionnels

en: Application ID
fr: Identifiant (ID) de l'application

en: Access token
fr: Jeton d'accès

en: Get access token
fr: Obtention du jeton d'accès
