VK CrossPoster (6.x-3.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Main settings
gu: મુખ્ય સુયોજનો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Messages
gu: સંદેશાઓ
